Jolanta Łaguna-Woźniak

Jestem psychoterapeutką, superwizorką, tererką i konsultantką psychobiologii.


Superwizuję pracę psychoterapeutów, psychologów, pedagogów i pracowników instytucji pomocowych. Towarzyszę i wspieram obserwację przebiegu procesów i relacji terapeuta (osoba pomagająca) - klient (osoba sięgająca po pomoc).


Pracuję wieloma metodami terapeutycznymi, które integruję w sobie i mojej pracy z klientami. Jedną z nich jest Gestalt, który należy do nurtu humanistyczno-egzystencjalnego. Zachwyca mnie metoda Core Energetics swoim całościowym postrzeganiem człowieka, jako przenikających się wzajemnie przestrzeni ciała, emocji, umysłu, wolnej woli i ducha. Jestem zafascynowana psychobiologią i ćwiczeniami TRE®.


Bezustannie pracuję nad własnym rozwojem. Uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach różnych orientacji psychoterapeutycznych. Badam aspekt wzajemnego ich przenikania, możliwość wykorzystywania tego, co w nich najlepsze w mojej pracy z klientami.


Czytaj więcej

Jolanta Łaguna-Woźniak

Studia magisterskie ukończyłam na wydziale humanistycznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Potrzebę rozwoju zaspakajałam kończąc studia podyplomowe z zakresu marketingu, zarządzania i badania osiągnięć. Kompetencje terapeuty i trenera zdobyłam w Krakowskim Instytucie Terapii Gestalt, który jest członkiem EAGT- European Association for Gestalt Therapy oraz Forge- International Fedetration of Gest alt Training Organization.

W latach 2011-2012 szkolił mnie David Berceli, twórca metody TRE® (Tension&Trauma Releasing Exercises) i zostałam jednym z pierwszych w Polsce certyfikowanym TRE® Providerem. Od października 2015 roku uczę się metody Core Energetics, biorąc udział w pierwszym w Polsce Czteroletnim Profesjonalnym Szkoleniu Core Energetics jak i w wielu warsztatach prowadzonych tą metodą.

Certyfikat z zakresu psychobiologii zdobyłam uczestnicząc w pierwszej edycji Akademii Psychobiologii Vedica Marzanny Radziszewskiej -Konopka. Stale poszerzam mój warsztat pracy w tym obszarze.

Widzę świat jako suto zastawiony stół z wieloma smakołykami, którymi możemy nakarmić ciało, umysł, serce i duszę.

Psychoterapia

To świadomy proces dokonywania zmian w dotychczasowym, niesatysfakcjonującym, często pełnym cierpienia funkcjonowaniu.

Core Energetics

Jest rozpowszechnionym na świecie holistycznym modelem psychoterapii somatycznej.

Psychobiologia

Jest metodą pozwalającą dotrzeć do emocji i przekonań, które programują choroby. Wspiera skutecznie proces zdrowienia.

TRE® (Tension & Trauma Release Exercises)

To ćwiczenia opracowane przez dr Davida Berceliego uwalniające napięcia i stres na poziomie fizjologicznym i psychicznym.

Jolanta Łaguna-Woźniak

Zapraszam
na konsultacje online

Przejdź
ul. Bohaterów Westerplatte 9
gabinet nr 128
65-001 Zielona Góra
NIP: 612-113-11-93